czwartek, 14 października 2010

Byliśmy w zoo.

Odwiedziliśmy tam:
Było kapitalnie!

9 komentarzy:

Mr. Herring pisze...

Zaraz się popłaczę ze śmiechu!

Zorro 009 pisze...

Świetna wycieczka! ;)

Daniel de Latour pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Daniel de Latour pisze...

Wycieczka rzeczywiście świetna, i zoo też kapitalne, naprawdę. Może po prostu kondor miał zły dzień a kucykowi coś poszło nie tak. Jest świetny kameleon i te rybki (jak już są) też są cudowne. O słoniu nic nie wiem ale też powinien już być... W kiosku można kupić "miecz z dźwiękiem", chętni mogą wejść do skorupy żółwia albo kieszeni kangura (byliśmy oczywiście) celem uwiecznienia się na fotografii. Ludzie o dobrym wzroku w zielonej wodzie z pewnością wypatrzą pingwina, a żyrafy mają na ścianie skalę żeby wiedziały ile mierzą. Zwierzątek- po kokardę! I w ogóle jest git, polecam gorąco.

El Kl pisze...

W podobnym zoo zdarzyło mi się raz być w Poznaniu :D

B.L.O.G. pisze...

Wyrwałeś mnie z butów hi he chłe...zaraz przypomniało mi się pewne zoo na płd wsch Polski, taki sam cyrk, może tylko bardziej tragiczny :))
Pozdrawiam Fizia.

Daniel de Latour pisze...

Żeby nie było nieporozumień - niezależnie od zamieszczonych obrazków BARDZO polecam zoo w Płocku. Naprawdę jest super. To zupełnie marginalny drobiazg, taki nieobecny słoń. Kto będzie w okolicy - niech wali tam w te pędy. Ja te rybki widziałem kiedy były czynne i zapewniam ze są super. Maupy i inne tyż. A must see!

Emiis pisze...

hehehe, ale super! :D

Anonimowy pisze...

Witam.
Uwielbiam te Obrazki :)