środa, 10 grudnia 2014" Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. 50 opowiastek z ekonomią w tle"
Grzegorza Kasdepke z moimi ilustracjami. 
Już są! Solidna cegiełka w twardej oprawie, na przemiłym w dotyku dla ręki i oka, ekologicznym i zdrowotnym papierze. Prześmieszne, kolorowe i pouczające. Czego chcieć więcej? A więcej, no właśnie,  TU i TU .


3 komentarze:

-E.W. pisze...

Moje boki drgające jeszcze i dymiące lezą urwane opodal- dostałam właśnie pakiet ćwiczeniówek z Lokomotywy. Upraszam o pokazanie światu co tak naprawdę uniemożliwia dzieciom odrabianie pracy domowej. Spotkanie z Demonem Hałasu , Bałaganem, Cieniem...

Daniel de Latour pisze...

Ojej? A ja chyba nie dostałem pakietu? Albo dostałem i zgubiłem? Ciekawe jak było naprawdę? Znalazłem za to właśnie w kieszeni dwie szklane kulki, to miłe, bo wydawało mi się że mam tylko jedną...
Muszę się zastanowić co zrobiłęm z panami, których wymieniłaś, Elu, bo ostatnio robiłem porządki na moim zabytkowym komputerze i przegrałem co się dało gdzie bądź, bowiem dymił i trzeszczał. Teraz skrzeczy i rzęzi, ale dymi mniej.

-E.W. pisze...

No, po tym jak wykazałeś na fejsuniu troskę o zdrowie ilustratora z Jedynie Słusznego Podręcznika domyślam się,że pakiet z GWO dotarł. Wstaw proszę Cię są prześmieszni. Myślę ze dorośli powinni wiedzieć z czym/kim muszą się zmagać biedne dzieci, które zaganiają do odrabiania lekcji.